Elgato en Zoom lanceren native integratie voor Stream Deck


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van Elgato

Elgato, een merk van CORSAIR, kondigt met trots native Zoom-ondersteuning aan voor zijn iconische Stream Deck-productlijn. Dankzij een nieuwe, speciale Zoom-plugin kunnen gebruikers hun vergaderingen voortaan moeiteloos bedienen via elk Stream Deck-apparaat. Deze integratie biedt professionals krachtige en intuïtieve tools om hun Zoom-vergaderingen en presentaties naar een hoger niveau te tillen.

Stream Deck is bovendien erkend als het allereerste Zoom Certified Personal Productivity Device. Deze certificering onderstreept de waarde van Stream Deck als toonaangevende workflowcontroller voor online communicatie. De nieuwe plugin is gratis beschikbaar via de Elgato Marketplace en is compatibel met zowel PC als Mac. Gebruikers kunnen functies zoals dempen, camera inschakelen, scherm delen of een opname starten uitvoeren met één druk op de knop. Visuele feedback op de toetsen zorgt voor een helder overzicht van de status, waardoor onhandige vergadermomenten tot het verleden behoren.

Volgens Vivian Wang, Director Global Business Development bij Elgato, maakt de plugin virtuele communicatie eenvoudiger en natuurlijker dan ooit. Ook Andy Carluccio van Zoom benadrukt de innovatie: “Stream Deck maakt het aanpassen van instellingen veel eenvoudiger dan traditionele sneltoetsen.”

Met deze samenwerking zetten Elgato en Zoom een nieuwe standaard voor gebruiksvriendelijkheid, efficiëntie en technologische innovatie in hybride werkomgevingen. Stream Deck bevestigt hiermee zijn positie als onmisbaar hulpmiddel voor moderne professionals, in elke branche.



Bronnen: Elgato, Corsair

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?