Turtle Beach breidt simracing-assortiment uit met drie nieuwe racesturen voor Xbox en Windows


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van Turtle Beach

Turtle Beach Corporation, kondigt vandaag een flinke uitbreiding aan van zijn assortiment simulatietoebehoren en racesturen. De nieuwe producten richten zich zowel op serieuze simracers als op casual gamers en onderstrepen Turtle Beachs toewijding aan hoogwaardige race-ervaringen voor spelers wereldwijd.

Voor veeleisende racers introduceert Turtle Beach de VelocityOne Race KD3 en de VelocityOne F-RX. De KD3 is een geavanceerd racestuur met direct-drive motor en 3.2 Nm force feedback. Samen met de magnetische schakelflippers, aluminium pedalen en modulaire opbouw biedt het systeem een realistische en nauwkeurige besturingservaring. Via de Race Management Display en de VelocityOne Tuner-app kunnen instellingen eenvoudig worden aangepast. De VelocityOne Race KD3 is per direct beschikbaar voor pre-order en wordt wereldwijd gelanceerd op 9 september 2025.
Daarnaast is er de VelocityOne F-RX, een formule-stuur voor raceliefhebbers die hun favoriete circuits willen beheersen met precisie en stijl. Het stuur is voorzien van tien mechanische schakelaars met RGB-verlichting, vijf draaiknoppen en een LED-RPM-display. Het snelle quick-release ontwerp is compatibel met de K: Drive wielbases van onder andere de KD3.

Voor casual racers brengt Turtle Beach de nieuwe Racer wireless wheel uit. Dit stuur biedt draadloze vrijheid via een 2.4 GHz verbinding en tot 30 uur accuduur. Dankzij de meegeleverde laptable en tafelbevestiging is het stuur geschikt voor elke setting en biedt het ondersteuning voor vrijwel alle race- en rijgames. Ook dit stuur verschijnt wereldwijd op 9 september 2025. Alle nieuwe producten zijn vanaf vandaag te reserveren via turtlebeach.com.



Bronnen: Turtle Beach

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?