Turtle Beach lanceert eerste officieel gelicentieerde PlayStation-headset: de Atlas 200


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van Turtle Beach

Turtle Beach, kondigt vandaag de uitbreiding aan van zijn bekroonde headsetlijn met de introductie van de Turtle Beach Atlas 200 bedrade gamingheadset. De Atlas 200 is het eerste officieel gelicentieerde model van het merk voor PlayStation 5- en PlayStation 4-consoles en komt daarnaast beschikbaar in multiplatform- en PC-specifieke varianten. Het ontwerp is geïnspireerd op de bekroonde Atlas Air en de populaire Recon 200, wat resulteert in een combinatie van hoogwaardig geluid, brede compatibiliteit en lichtgewicht comfort. Met een adviesprijs van 59,99 dollar biedt de Atlas 200 een betaalbare premiumervaring voor zowel console- als pc-gamers.

De Atlas 200 voor PS5 en PS4 verschijnt in zwart of wit, elk met blauwe accenten en het PlayStation-logo, en is vanaf vandaag wereldwijd vooruit te bestellen via turtlebeach.com en geselecteerde retailers. De multiplatformversie en de PC Edition worden geleverd in zwart met grijze accenten. De PC Edition, geprijsd op 69,99 dollar, beschikt over USB-aansluiting, een meegeleverde USB-audio-adapter en extra pc-functies via de Swarm II-app voor Windows. Alle varianten zijn vanaf 12 september 2025 verkrijgbaar.

CEO Cris Keirn benadrukt dat het bedrijf trots is op de lancering van de Atlas 200 als eerste officieel gelicentieerde PlayStation-headset en wijst op het lichte gewicht, de comfortabele pasvorm en de meeslepende audiokwaliteit. Met een gesloten ontwerp, 50 mm Nanoclear-drivers geoptimaliseerd voor ruimtelijk geluid en slechts 280 gram gewicht is de headset ideaal voor lange speelsessies. De verstelbare hoofdband, memory foam oorkussens en opklapbare microfoon dragen bij aan een optimale game-ervaring.



Bronnen: Turtle Beach

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?