Epomaker introduceert HE30 one handed Hall Effect toetsenbord voor competitieve gamers


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van Epomaker

Epomaker lanceert de HE30, een one handed mechanisch toetsenbord met Hall Effect technologie, ontwikkeld voor gamers die maximale prestaties en mobiliteit eisen. Met een compacte 30 procent lay out en geavanceerde functies zoals instelbare triggers tot op 0,01 mm en ondersteuning voor DKS en SOCD, richt de HE30 zich op mobiele esports en competitieve spelers die geen compromissen willen sluiten.

Het toetsenbord beschikt over een 36 toetsen lay out die de F toetsrij behoudt en het TGB gebied uitbreidt, zodat essentiële besturing voor FPS en MOBA titels volledig wordt afgedekt. De compacte vormgeving creëert extra ruimte voor lage sensitiviteit muisbewegingen, wat vooral bij snelle shooters een voordeel biedt. Dankzij de lichtgewicht constructie en afneembare polsband is de HE30 eenvoudig mee te nemen naar toernooien of gaming sessies onderweg.

Alle 36 toetsen zijn volledig programmeerbaar via web gebaseerde software, inclusief macro ondersteuning en snelle profielwisselingen. De Snap Key technologie met SOCD prioriteert de laatste tegenovergestelde invoer om conflicten te voorkomen. Gebruikers kunnen per toets het actuatiepunt instellen, variërend van extreem snelle respons voor beweging tot diepere actuatie om ongewenste invoer te vermijden.

Met voor gesmeerde Aurora switches, een tray mounted constructie, meerlaagse geluidsdemping en duurzame PBT keycaps biedt de HE30 een soepele en consistente typervaring. Het model is verkrijgbaar in Black and Orange en White and Purple en heeft een adviesprijs van 49,99 dollar via de officiële kanalen van Epomaker.



Bronnen: Epomaker

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?