EINAREX introduceert PULSE PM300 compacte microATX behuizing voor high-performance builds


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van EINAREX

EINAREX heeft de PULSE PM300 aangekondigd, een compacte microATX pc-behuizing die is ontworpen voor gebruikers die krachtige hardware willen combineren met een kleiner, beter draagbaar systeem zonder in te leveren op koeling en compatibiliteit. De behuizing richt zich op moderne pc-omgevingen waarin ruimte-efficiëntie, flexibiliteit en prestaties steeds belangrijker worden.

De PULSE PM300 is ontwikkeld rond het airflow-gedreven ontwerpprincipe van de PULSE-serie en combineert een compacte vormfactor met geoptimaliseerde ventilatie. Het chassis ondersteunt microATX en Mini ITX builds en biedt voldoende ruimte voor krachtige componenten, waaronder grote grafische kaarten, ATX voedingen en zowel lucht- als vloeistofkoelingsoplossingen.

Ondanks het kleinere formaat is de interne lay-out geoptimaliseerd voor hardwarecompatibiliteit en efficiënte kabelmanagementstructuren. Dit moet niet alleen de montage vereenvoudigen, maar ook bijdragen aan een betere luchtstroom en thermische stabiliteit tijdens intensieve workloads zoals gaming en contentcreatie.

Een belangrijk aandachtspunt van het ontwerp is de mesh-gebaseerde ventilatiestructuur, die is bedoeld om een constante luchtcirculatie te behouden rond kritieke componenten. Hierdoor kan het systeem ook onder hoge belasting stabiel blijven presteren, terwijl het compacte formaat behouden blijft.

De behuizing is daarnaast gericht op praktisch gebruik in uiteenlopende scenario’s zoals LAN-events, werkplekken en mobiele setups. Door het lagere gewicht en kleinere volume is het systeem eenvoudiger te verplaatsen en te integreren in verschillende omgevingen zonder verlies van functionaliteit.

De EINAREX PULSE PM300 wordt wereldwijd via geselecteerde distributeurs en partners uitgebracht.



Bronnen: EINAREX

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?