ALOGIC breidt portfolio uit met nieuwe touchscreens, stylus en 4K-webcam


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van ALOGIC

ALOGIC heeft tijdens InfoComm 2026 vijf nieuwe producten aangekondigd die gericht zijn op hybride werken, samenwerking en productiviteit. De introducties omvatten de FOKUS-serie wandgemonteerde touchscreens, de draagbare Folio-schermen, de Aspekt Touch 27-monitor, een nieuwe draadloos oplaadbare Active Stylus en de IRIS 2 4K-webcam.

De nieuwe FOKUS-serie bestaat uit 43-, 55- en 65-inch 4K-touchscreens voor vergaderruimtes en samenwerkingsomgevingen. De schermen ondersteunen multitouch-bediening en werken direct samen met zowel Windows- als Mac-systemen. Gebruikers kunnen presentaties geven, aantekeningen maken of schetsen direct op het scherm. Dankzij ingebouwde dockingfunctionaliteit beschikken de schermen over USB-C-opladen tot 90 watt, diverse USB-poorten, Gigabit Ethernet en ondersteuning voor daisy-chaining.
Voor individuele werkplekken introduceert ALOGIC de Aspekt Touch 27. Deze 27-inch 4K-monitor biedt dezelfde functionaliteit als de grotere modellen uit de Aspekt-serie, maar in een compacter formaat. Het scherm ondersteunt touchbediening, stylusinvoer en beschikt over geïntegreerde aansluitmogelijkheden voor randapparatuur en webcams.

Met de Folio-serie richt ALOGIC zich op mobiele professionals. De draagbare touchscreens zijn verkrijgbaar als enkel 16-inch scherm of als Folio Duo met twee opvouwbare schermen. Beide varianten ondersteunen multitouch-gebaren en stylusbediening op zowel Windows als macOS. Volgens ALOGIC zijn het de eerste draagbare schermen die deze functionaliteit op beide platformen bieden.

De nieuwe Active Stylus ondersteunt 4096 drukniveaus, kantelgevoeligheid en draadloos opladen via compatibele ALOGIC-schermen. Daarnaast werd de IRIS 2 geïntroduceerd, een 4K-autofocuswebcam met ingebouwde microfoon en privacysluiter die naadloos samenwerkt met de nieuwe monitoren en touchscreens.

ALOGIC heeft nog geen adviesprijzen of beschikbaarheidsdata voor de nieuwe producten bekendgemaakt.



Bronnen: ALOGIC

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?