AGON by AOC onthult AGON PRO AG276QKD2: ’s werelds eerste 500 Hz QD-OLED gamingmonitor


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van AOC

AGON by AOC, presenteert de AGON PRO AG276QKD2, een baanbrekende 26,5-inch QD-OLED monitor met een verversingssnelheid van maar liefst 500 Hz. Dankzij het derde generatie QD-OLED-paneel levert dit model niet alleen extreem korte responstijden van 0,03 ms GtG voor de meest veeleisende esports-professionals, maar ook de ongeëvenaarde contrasten en kleurweergave waar QD-OLED om bekendstaat. Met DisplayHDR True Black 500-certificering en de nieuwste DisplayPort 2.1-connectiviteit zet de AG276QKD2 een nieuwe standaard voor competitieve gamingdisplays.

De monitor combineert QHD-resolutie (2560×1440) met een compact 26,5-inch formaat, goed voor 110,84 pixels per inch. Daarmee biedt hij haarscherpe details en tegelijkertijd de performance headroom om de 500 Hz verversingssnelheid volledig te benutten zonder overbelasting van de grafische kaart. Vergeleken met eerdere modellen tilt de nieuwe HDR True Black 500-certificering de beeldkwaliteit naar een hoger niveau, met een piekhelderheid van 1000 cd/m² in highlights, een vrijwel oneindig contrast en een dekking van 99,1% DCI-P3 en 98% AdobeRGB. Dit maakt de monitor net zo geschikt voor professionele contentcreatie als voor competitief gamen.

Voor de toekomstbestendige connectiviteit beschikt de AG276QKD2 over een DisplayPort 2.1 (UHBR 20) aansluiting met 80 Gbps bandbreedte en een meegeleverde premium kabel. Daarnaast zijn er twee HDMI 2.1-poorten, een USB-hub met snellaadfunctie en Adaptive-Sync-ondersteuning voor vloeiende beelden van 48 tot 500 Hz. Ook PlayStation 5- en Xbox Series X|S-spelers profiteren van QHD-resolutie en 120 Hz ondersteuning.

Met de AG276QKD2 combineert AGON by AOC extreme prestaties, toekomstbestendige technologie en uitzonderlijke beeldkwaliteit in één display dat professionele gamers en veeleisende liefhebbers een beslissend voordeel geeft.



Bronnen: AOC

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?