Biwin introduceert Black Opal OC Lab Gold Edition DDR5-geheugen voor AI en high-performance computing


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van Biwin

Biwin, heeft de Black Opal OC Lab Gold Edition DW100 RGB DDR5 192 GB Memory Kit (48 GB x4) aangekondigd, ontwikkeld om te voldoen aan de groeiende vraag naar krachtige, grootschalige geheugencapaciteit binnen AI, Large Language Models (LLMs) en geavanceerde computeromgevingen. Dit nieuwe vlaggenschipgeheugen combineert uitzonderlijke capaciteit met lage latency en levert DDR5-6000 CL28-36-36-102-prestaties bij 1,4 volt, wat zorgt voor maximale snelheid en stabiliteit bij intensieve workloads.

Het product is ontworpen voor systemen waar geheugenbandbreedte, stabiliteit en lage latency cruciaal zijn, zoals bij het trainen van AI-modellen, het verwerken van grote datasets of het uitvoeren van complexe simulaties.

De DW100 introduceert een nieuwe generatie desktopgeheugen met een ongeëvenaarde 192 GB-capaciteit, waardoor gebruikers profiteren van een hogere doorvoer en prestaties bij toepassingen zoals generatieve AI, edge computing en realtime data-analyse. Met ondersteuning voor DDR5-6000 MT/s biedt het geheugen geoptimaliseerde timing en uitstekende overklokmogelijkheden, afgestemd op AMD-platformen voor optimale efficiëntie.

Daarnaast is de DW100 volledig getest op compatibiliteit met toonaangevende moederborden van MSI, ASUS en Gigabyte (X870- en B850-series). Dankzij AMD EXPO-ondersteuning kunnen gebruikers eenvoudig via één klik in de BIOS-instellingen de geheugensnelheid optimaliseren, waardoor topprestaties toegankelijk worden voor zowel professionals als enthousiaste pc-bouwers.



Bronnen: Biwin

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?