CES 2026: COUGAR onthult geavanceerde gamingstoel Terminator Air


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van COUGAR

COUGAR keert terug op CES 2026 met een vernieuwd assortiment gamingmeubilair, waarbij de nadruk ligt op ergonomie en comfort. De Terminator Air staat centraal als een innovatieve gamingstoel die geavanceerde technologie combineert met mensgericht design. Het stoeldesign integreert Dynamic Adaptive Support met de kenmerkende Second Spine-structuur, bekleed met ademend mesh-materiaal, zodat iedere beweging van de gebruiker automatisch wordt gevolgd en ondersteund. Dit adaptieve systeem zorgt ervoor dat de rug- en zithouding continu in balans blijven, ongeacht hoe de gebruiker zich beweegt, en voorkomt dat comfort verloren gaat tijdens langdurige gamesessies of productieve uren achter het bureau.

De stoel biedt nauwkeurige aanpassing van de rugleuning en zitting aan de unieke lichaamsbouw van iedere gebruiker, waardoor ergonomische ondersteuning nooit op een gemiddelde gebruiker is gebaseerd, maar volledig persoonlijk. Gewicht-gebalanceerde kantelcontrole automatiseert de rugleuningspanning, terwijl de 3D-hyperrotation armsteunen volledige flexibiliteit en ondersteuning bieden voor de armen en schouders. Dankzij deze functies fungeert de Terminator Air als een verlengstuk van het lichaam, dat de intensiteit van high-performance gaming combineert met de noodzakelijke langdurige ondersteuning.

Met de Terminator Air laat COUGAR zien hoe evolutie in design en technologie kan samenkomen om een nieuwe standaard te zetten voor ergonomisch gamingmeubilair. De stoel belooft een perfecte balans tussen prestaties, comfort en aanpasbaarheid, waarmee gamers en creatievelingen hun fysieke ondersteuning kunnen maximaliseren tijdens intensief gebruik.



Bronnen: COUGAR

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?