JBL vernieuwt Xtreme 5 en Go 5 met AI-geluidstechnologie en sfeerverlichting


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van JBL

JBL introduceert de vijfde generatie van twee populaire draagbare luidsprekers: de Xtreme 5 en de Go 5. Beide modellen combineren verbeterd geluid met ambient sfeerverlichting en IP68-bestendigheid tegen water en stof.

De Xtreme 5 is de grotere van de twee en biedt 10% diepere bastonen en meer volume dan zijn voorganger dankzij een nieuw akoestisch ontwerp met dubbele tweeters, een subwoofer en verbeterd uitgangsvermogen. AI Sound Boost minimaliseert vervorming bij hoge volumes, terwijl de nieuwe Smart EQ Mode automatisch de geluidsinstellingen aanpast op basis van de inhoud: geoptimaliseerd voor muziek of spraak. De batterijduur bedraagt 24 uur met een extra 4 uur via Playtime Boost EQ. Zes instelbare sfeerverlichting-modi, Auracast-ondersteuning voor het koppelen van meerdere luidsprekers en verliesvrije USB-audio ronden het pakket af.

De compacte Go 5 is 10% luider dan zijn voorganger en beschikt over een nieuw hol contourlogo dat niet alleen visueel onderscheidend is maar ook bijdraagt aan de geluidsprestaties. AirTouch maakt stereoparing tussen twee Go 5-luidsprekers kinderspel: door ze eenvoudig tegen elkaar te tikken koppelen ze automatisch. Ambient sfeerverlichting met visuele statusindicatoren toont of de luidspreker aan staat, gekoppeld is, bijna leeg is of in Auracast-modus staat. De batterijduur bedraagt tot 8 uur met een extra 2 uur via Playtime Boost EQ.

De JBL Xtreme 5 is verkrijgbaar in zwart, blauw en camouflage voor €349,99. De JBL Go 5 is beschikbaar in tien kleuren voor €49,99.



Bronnen: JBL

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?