Keychron lanceert V10 Ultra 75% ergonomisch toetsenbord en V0 Ultra numpad
Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van Keychron
Keychron heeft de V10 Ultra en V0 Ultra aangekondigd als nieuwste toevoegingen aan de vernieuwde V-serie met Ultra-design. Beide modellen zijn uitgerust met ZMK-firmware, Silk POM-switches en 8K polling, en richten zich op gebruikers die geavanceerde functionaliteit en flexibiliteit zoeken in een betaalbaar segment. De Keychron V10 Ultra heeft een adviesprijs van 124,99 dollar, terwijl de V0 Ultra numpad wordt gelanceerd voor 69,99 dollar.

De V10 Ultra 8K beschikt over een 75 procent Alice-layout, ontworpen om de ergonomie te verbeteren door een natuurlijke, naar binnen gerichte handpositie mogelijk te maken. Dit moet schouders en borstkas ontlasten tijdens langdurig typen. Het toetsenbord heeft extra macrotoetsen en een programmeerbare draaiknop aan de linkerzijde. De V0 Ultra is een zelfstandige draadloze mechanische numpad met een rij van vier macro- of navigatietoetsen boven het numerieke gedeelte, vijf extra macrotoetsen aan de linkerzijde en een programmeerbare knop linksboven.

Beide modellen zijn vervaardigd uit ABS-kunststof en voorzien van south-facing per-key RGB-verlichting. De V10 Ultra bevat een 4.000 mAh-accu met een opgegeven gebruiksduur tot 660 uur via 2,4 GHz zonder verlichting, terwijl de V0 Ultra met een 1.800 mAh-accu tot 360 uur zou halen onder dezelfde omstandigheden. Double-shot PBT-keycaps in OSA-profiel, hot-swappable ondersteuning voor Cherry MX-stijl switches en poron gasket mounts completeren het geheel. Connectiviteit omvat Bluetooth 5.3, USB-C bedraad en 2,4 GHz draadloos.
Bronnen: Keychron
Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
– Techtesters YouTube
– Nadalina op Twitter (Chef de Video)
– Foritain op Twitter (Test Chef)
– Techtesters op Instagram

