Pulsar lanceert Pro Series JV-X esports-muis in samenwerking met JessieVash van Team Secret


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van Pulsar

Pulsar Gaming Gears, kondigt met trots de officiële lancering aan van de Pulsar Pro Series JV-X. Deze gloednieuwe gamingmuis is het resultaat van een nauwe samenwerking met JessieVash (Jessie Cristy Angeles Cuyco) van Team Secret, een van de meest invloedrijke en ervaren spelers in de professionele VALORANT-scene.

Pulsar sponsort JessieVash en Team Secret sinds februari 2024, wat heeft geleid tot een diepgaand partnerschap dat zich richt op de ontwikkeling van esports-producten die volledig aansluiten bij de behoeften van topatleten. De JV-X is een direct resultaat van deze samenwerking en is de eerste professioneel ontwikkelde Pulsar-muis met Filipijnse roots. Ontworpen met input van JessieVash zelf, is de muis afgestemd op de eisen van competitief gamen en biedt deze ongekende responsiviteit en comfort.

“Met Pulsar samenwerken aan deze muis was een bijzondere ervaring,” aldus JessieVash. “Als eerste Filipijn die deze kans krijgt, betekent dat enorm veel voor mij. Pulsar hielp me mijn ideale muisgewicht en -formaat te ontdekken. Ik hoop dat de JV-X in handen komt van andere doorgewinterde spelers, elke klik vertelt een legendarisch verhaal.”

Volgens Stuart Chan, CMO van Pulsar Gaming Gears, laat deze samenwerking zien hoe sterk Pulsar zich inzet voor het leveren van wereldklasse apparatuur voor competitieve gamers. “De JV-X is ontworpen met Jessie’s diepgaande kennis van esports en is gericht op puur winnen,” aldus Chan.

Met de JV-X bevestigt Pulsar opnieuw zijn missie om hoogwaardige, op maat gemaakte gaming gear te leveren, zowel voor de Filipijnse community als voor de wereldwijde esports-scene.



Bronnen: Pulsar

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?