Thermal Grizzly Introduceert Betaalbare TG Caliper voor Precieze PC-DIY Metingen


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van Thermal Grizzly

Thermal Grizzly breidt zijn assortiment praktische PC-DIY-tools uit met de lancering van de nieuwe TG Caliper, een digitale schuifmaat die is ontworpen om nauwkeurige metingen eenvoudig en toegankelijk te maken. De TG Caliper is vervaardigd uit hoogwaardig, roestbestendig ABS-kunststof en biedt alle essentiële functies die PC-bouwers nodig hebben bij het meten van componenten en materialen. Met een meetbereik tot 150 mm of 6 inch en een ergonomisch getextureerd duimwiel is de schuifmaat comfortabel en intuïtief in gebruik.

De gemeten waarden worden helder weergegeven op een LCD-scherm in zowel millimeters als inches. De resolutie van 0,1 mm en een nauwkeurigheid van ±0,2 mm maken de tool geschikt voor uiteenlopende toepassingen, waaronder het meten van schroeflengtes, de dikte van thermal pads en de binnen- en buitendiameter van hardline of soft tubes. Dankzij de zero-functie kunnen gebruikers eenvoudig twee metingen met elkaar vergelijken, wat vooral handig is bij het bepalen van toleranties of bij het op maat maken van onderdelen.

De TG Caliper is stof- en spatwaterbestendig met een IP54-certificering, waardoor hij ideaal is voor gebruik in werkplaatsen of bouwomgevingen. De schuifmaat wordt geleverd met twee LR44-batterijen, zodat gebruikers direct aan de slag kunnen. Met zijn combinatie van nauwkeurigheid, gebruiksgemak en duurzaamheid biedt de TG Caliper een aantrekkelijk en betaalbaar meetinstrument voor zowel hobbyisten als ervaren PC-bouwers.

De Thermal Grizzly TG Caliper is per direct verkrijgbaar voor $11,58 via de officiële kanalen van Thermal Grizzly.



Bronnen: Thermal Grizzly

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?