Teufel introduceert ULTIMA 40 ACTIVE 3


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van Teufel

Teufel lanceert de nieuwe vloerstaande ULTIMA 40 ACTIVE 3-speakers. Deze actieve luidsprekerset levert krachtig, helder geluid zonder dat een externe versterker of AV-receiver nodig is. Gebruikers kunnen muziek rechtstreeks via Bluetooth in cd-kwaliteit streamen, bijvoorbeeld vanaf Spotify of YouTube, dankzij de ondersteuning van aptX-technologie.

De speakers beschikken over een geïntegreerde versterker met een totaal vermogen van 260 watt en een geavanceerd 3-kanaals systeem met dubbele woofers, kevlar midrange speakers met faseplug en een grote tweeter met waveguide. Voor televisiegebruik is de set eenvoudig aan te sluiten via een enkele HDMI-kabel met ARC. Dankzij CEC-integratie kunnen gebruikers de speakers volledig bedienen met hun reguliere tv-afstandsbediening. Extra aansluitmogelijkheden, zoals optische ingang, stereo cinch, USB-C met geluidskaartfunctie en een subwooferuitgang, maken de set veelzijdig inzetbaar.

Voor de echte surroundervaring is de set uit te breiden met twee draadloze EFFEKT 2-rear speakers. In combinatie met Teufels Dynamore Virtual Center-technologie ontstaat een indrukwekkend 4.0-surround sound-systeem dat dialogen helder weergeeft zonder centerspeaker. Zowel de speakers als de uitbreidingsset zijn beschikbaar in zwart en wit.

De ULTIMA 40 ACTIVE 3 is direct verkrijgbaar de website van Teufel voor €899,99. De Surround 4.0-set inclusief rear speakers wordt aangeboden voor €1.199,99, waarmee kopers €100 besparen ten opzichte van losse aanschaf. Met dit model laat Teufel zien hoe eenvoudig hifi anno nu kan zijn.



Bronnen: Teufel

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?